Akademija strukovnih studija Beograd
Visoka turistička škola strukovnih studija
Beograd

Raspored kandidata za polaganje prijemnog ispita

Raspored polaganja prijemnog ispita koji će biti održan 29. JUNA 2020. godine

Molimo kandidate da eventualne primedbe uočene u rasporedu polaganja ispita (ime, prezime, uspeh iz srednje škole) ulože Studentskoj službi (Aleksandar Radosavljević, ulaz u VTŠ; tel. 011/2698-222, lok.13) u PONEDELJAK, 29. juna 2020. od 9 do 10 časova.

Podsećamo kandidate da na prijemni ispit obavezno ponesu

Sve sale u kojima se polaže prijemni ispit, nalaze se u delu zgrade u kome su kandidati podnosili prijavu na konkurs.

Molimo kandidate da dođu pola sata ranije u odnosu na termin polaganja, radi lakše organizacije po salama.

Pretraga

Otkucajte prvi broj šifre (npr. ako je vaša šifra 123-IV-56 otkucajte 123) i kliknite na dugmence za pretragu.

Raspored polaganja

Verzija za štampu

Sala А1 u 11:00
Engleski jezik i Geografija
RBRŠIFRAKANDIDATSR. ŠKOLA
1. 89-II-65Jelena (Duško) Krinić37.88
2. 90-II-66Vukašin (Dragan) Radovanović25.00
3. 91-II-67Nikola (Milovan) Maletić28.88
4. 92-II-68Ivana (Radomir) Kosorić34.54
5. 93-II-69Nevena (Goran) Krstić33.12
6. 94-II-70Maša (Božidar) Kosanović32.94
7. 97-II-71Ivana (Ivan) Kelj35.20
8. 99-II-72Violeta (Zoran) Ninković37.12
9. 101-II-73Ognjen (Jug) Antić22.20
10. 102-II-74Aleksandra (Jovica) Ilić36.82
11. 103-II-75Strahinja (Branko) Ugričić23.64
12. 104-II-76Klaudia (Mugurel) Čina38.98
13. 105-II-77Luka (Jelena) Mišić25.84
14. 106-II-78Dijana (Miladin) Marković22.80
15. 107-II-79Dejana (Dejan) Popović33.64
16. 108-II-80Andreja (Žarko) Milivojević31.20
17. 109-II-81Tijana (Vesna) Petrović34.82
18. 111-II-82Danijel (Dušan) Stojanov28.52
Sala А1 u 11:00
Nemački jezik i Osnovi ekonomije
RBRŠIFRAKANDIDATSR. ŠKOLA
1. 145-VI-1Lazar (Bojan) Milovančević23.42
Sala А1 u 11:00
Francuski jezik i Geografija
RBRŠIFRAKANDIDATSR. ŠKOLA
1. 117-VIII-1Monika (Milan) Pantić35.58
Sala А2 u 11:00
Engleski jezik i Osnovi ekonomije
RBRŠIFRAKANDIDATSR. ŠKOLA
1. 2-III-1Violeta (Branka) Stanojević37.58
2. 9-III-2Tijana (Goran) Jovanović36.42
3. 10-III-3Nikola (Vladan) Rakonjac20.56
4. 29-III-4Milena (Saša) Stefanović22.60
5. 66-III-5Ivana (Dragan) Dašić32.74
6. 69-III-6Katarina (Aleksandar) Vuković24.44
7. 76-III-7Kristina (Novak) Vasiljević38.16
8. 110-III-8Mina (Danilo) Selić31.38
9. 136-III-9Ksenija (Zoran) Krasnić31.58
10. 158-III-10Ivana (Goran) Marić21.42
11. 173-III-11Petar (Snežana) Petričić29.02
12. 178-III-12Nina (Aleksandar) Radović31.38
Sala А2 u 11:00
Nemački jezik i Agencijsko i hotelijersko poslovanje
RBRŠIFRAKANDIDATSR. ŠKOLA
1. 56-IV-1Katarina (Radonja) Mirković28.78
2. 189-IV-2Tanja (Vitomir) Tozev32.62
3. 196-IV-3Jelena (Mile) Ljubinković21.72
Sala А2 u 11:00
Nemački jezik i Geografija
RBRŠIFRAKANDIDATSR. ŠKOLA
1. 35-V-1Ivona (Željko) Đurić29.64
2. 95-V-2Veljko (Milan) Simić23.54
3. 135-V-3Vuk (Jovan) Jerotić35.58
4. 167-V-4Anja (Milan) Filipović34.56
5. 168-V-5Teodora (Miloš) Komnenović32.80
6. 176-V-6Teodora (Vladan) Čakarević35.66
Sala А2 u 11:00
Francuski jezik i Agencijsko i hotelijersko poslovanje
RBRŠIFRAKANDIDATSR. ŠKOLA
1. 18-VII-1Anja (Boban) Savić35.44
2. 116-VII-2***26.40
Sala А3 u 11:00
Engleski jezik i Agencijsko i hotelijersko poslovanje
RBRŠIFRAKANDIDATSR. ŠKOLA
1. 25-I-1Ivana (Zdravko) Štrbac27.56
2. 33-I-2Stanja (Radisav) Božović36.88
3. 36-I-3Mira (Boško) Pražić34.08
4. 48-I-4Anđela (Rako) Radosavljević34.38
5. 61-I-5Filip (Zoran) Čugurović30.82
6. 70-I-6Aleksa (Ivan) Kačina30.72
7. 100-I-7Irena (Borislav) Došenović31.72
8. 114-I-8Kristina (Dejan) Pacić26.90
9. 115-I-9Milica (Predrag) Marković30.28
10. 121-I-10Mihailo (Nebojša) Vukotić28.22
11. 132-I-11Andrijana (Jasmina) Obrenović28.46
12. 146-I-12Bojan (Duško) Marković39.14
13. 147-I-13Saša (Slavko) Rodić38.38
Sala А3 u 11:00
Ruski jezik i Geografija
RBRŠIFRAKANDIDATSR. ŠKOLA
1. 3-XI-1Milica (Aleksandar) Ristić34.20
2. 7-XI-2Vidana (Slađan) Budurić40.00
3. 14-XI-3***40.00
4. 23-XI-4Maja (Nenad) Zindović37.82
5. 37-XI-5Aleksandar (Miodrag) Staletović36.30
6. 38-XI-6Maja (Veliša) Stevanović29.56
7. 51-XI-7Jovana (Venco) Dubak30.58
8. 60-XI-8Ema (Srećko) Aranđelović35.98
9. 96-XI-9Milica (Dejan) Perić37.80
10. 98-XI-10Andrijana (Vlada) Pločić31.78
11. 149-XI-11Marija (Radenko) Mitrović30.62
12. 171-XI-12Tamara (Dragoljub) Karanović34.16
Sala 5 u 11:00
Engleski jezik i Geografija
RBRŠIFRAKANDIDATSR. ŠKOLA
1. 1-II-1Emilija (Nenad) Tomić34.98
2. 4-II-2Ognjen (Aleksandar) Filipović22.74
3. 5-II-3Ivana (Ivan) Milanović35.74
4. 6-II-4Ana (Ivan) Milanović34.90
5. 8-II-5Milan (Goran) Popović30.80
6. 11-II-6Milica (Slobodan) Filipović27.20
7. 12-II-7Katarina (Ivan) Petrović24.86
8. 13-II-8Nikola (Anita) Stamenović33.18
9. 15-II-9Milica (Sonja) Aleksić32.46
10. 16-II-10Una (Zoran) Vasiljević38.76
11. 17-II-11Danica (Komnen) Dulović34.80
12. 19-II-12Marija (Nebojša) Petrić31.04
13. 20-II-13Tijana (Snežana) Jovanović34.04
14. 21-II-14Ana (Milan) Vujić27.52
15. 22-II-15Luka (Srđan) Vasić25.86
16. 24-II-16Ivana (Zoran) Dimić35.78
17. 26-II-17Katarina (Nenad) Kaljević32.92
18. 27-II-18Petra (Bratislav) Milosavljević30.76
19. 28-II-19Uroš (Miroljub) Pajović36.68
20. 30-II-20Katarina (Goran) Stojanović40.00
21. 31-II-21Nikolina (Zoran) Mišić38.78
22. 32-II-22Katarina (Dejan) Zečević23.88
23. 34-II-23Jelena (Zaviša) Ursuljanović27.96
24. 39-II-24Anđela (Emina) Kovačević35.90
25. 40-II-25Nikolina (Stojan) Ivanović35.94
26. 41-II-26Tižen (Sadija) Karataš26.42
27. 42-II-27Katarina (Milija) Šerbanović31.20
28. 43-II-28Jelena (Lazar) Radočaj25.76
29. 44-II-29Vanja (Stojadin) Anđelković35.78
30. 45-II-30Katarina (Miroslav) Ilić31.88
31. 46-II-31Lazar (Aleksandar) Kontić31.38
32. 47-II-32Katja (Boris) Bzovski30.36
33. 49-II-33Smiljana (Saša) Mladenović33.34
34. 50-II-34Jelena (Prvoslav) Milosavljević34.36
35. 52-II-35Aleksandra (Saša) Petrović28.64
36. 53-II-36Anastasija (Nebojša) Marković37.08
37. 54-II-37Natalija (Ilija) Milojević33.66
38. 55-II-38Iva (Nebojša) Grubišić32.70
39. 57-II-39Isidora (Stevan) Golja31.00
40. 58-II-40Milica (Zoran) Tadić38.88
41. 59-II-41Irina (Tatjana) Milićević35.82
42. 62-II-42Marko (Vladimir) Mijić29.96
43. 63-II-43Milica (Saša) Ignjatović32.22
44. 64-II-44Rosalinda (Tomislav) Nešković Mauriz37.06
45. 65-II-45Emilija (Vanja) Smiljanić29.78
46. 67-II-46Marija (Slobodan) Bogosavljević26.28
47. 68-II-47Natalija (Aca) Šapkić28.86
48. 71-II-48Jelena (Radmilo) Stepanović37.78
49. 72-II-49Emilija (Dejan) Krstić36.88
50. 73-II-50Dunja (Boro) Vojvodić31.14
51. 74-II-51Petra (Branko) Bujišić39.46
52. 75-II-52Milica (Nenad) Dragojević31.10
53. 77-II-53Mateja (Vesko) Vukićević33.24
54. 78-II-54Nevena (Branislav) Milutinović32.82
55. 79-II-55Aleksandra (Slobodan) Đorđević28.48
56. 80-II-56Ivana (Dragan) Mladenović31.20
57. 81-II-57Vukašin (Sanja) Stanojević33.70
58. 82-II-58Andrijana (Ilija) Tirnanić38.30
59. 83-II-59Ana (Dragan) Konjikušić29.16
60. 84-II-60Katarina (Vesna) Grozdanović23.68
61. 85-II-61Sara (Dragan) Florić31.74
62. 86-II-62Aleksa (Marijan) Petrović37.32
63. 87-II-63Branislav (Miodrag) Radović29.76
64. 88-II-64Bojana (Lazar) Marjanov38.00
Sala 5 u 13:00
Engleski jezik i Geografija
RBRŠIFRAKANDIDATSR. ŠKOLA
1. 112-II-83Aleksandra (Slobodan) Ogrizović32.32
2. 113-II-84Mia Sanja (Sonja) Plavšić36.26
3. 118-II-85Ivana (Slaviša) Mutavdžić33.62
4. 119-II-86Anđela (Saša) Andrejić37.42
5. 120-II-87Maša (Slobodan) Davidović33.64
6. 122-II-88Relja Stefan (Vladimir) Lazarević31.34
7. 123-II-89Milica (Milenko) Ćulibrk28.18
8. 124-II-90Nataša (Anica) Radošević38.62
9. 125-II-91Teodora (Vladimir) Stojilović30.98
10. 126-II-92Aleksa (Slobodan) Pejčinović38.98
11. 127-II-93Ana (Goran) Trifković34.38
12. 128-II-94Jelena (Radiša) Damnjanović36.54
13. 129-II-95Nenad (Srđan) Stanković28.32
14. 130-II-96Mirka (Nenad) Pantelić27.06
15. 131-II-97Milica (Dragoslav) Grbić35.78
16. 133-II-98Vanja (Momir) Nikolić29.72
17. 134-II-99Ivana (Milan) Žarković32.14
18. 137-II-100Dunja (Časlav) Luković29.98
19. 138-II-101Miloš (Dragiša) Teofilović32.84
20. 139-II-102Jovan (Miodrag) Milekić30.42
21. 140-II-103Milutin (Grujica) Perišić29.04
22. 141-II-104Milica (Darko) Milojević30.06
23. 142-II-105Aleksandra (Aleksandar) Blagojević30.18
24. 143-II-106Ivana (Slavoljub) Vasić40.00
25. 144-II-107Filip (Zoran) Gavrilović26.88
26. 148-II-108Anastasija (Branislav) Đorić33.26
27. 150-II-109Anđela (Predrag) Pejić36.94
28. 151-II-110Andrijana (Olivera) Novković30.56
29. 152-II-111Aleksandra (Zoran) Nikolić35.44
30. 153-II-112Nađa (Galja) Milić31.46
31. 154-II-113Isidora (Predrag) Urošević24.30
32. 155-II-114Teodora (Branko) Tišma31.56
33. 156-II-115Uroš (Borislav) Kračevski21.16
34. 157-II-116Marija (Aleksandar) Milojkov29.80
35. 159-II-117Magdalena (Milinko) Radović27.76
36. 160-II-118Natalija (Ljubiša) Lukić35.48
37. 161-II-119Matija (Miodrag) Milaković24.50
38. 162-II-120Natalija (Dejan) Cvetković34.90
39. 163-II-121Katarina (Goran) Rašić34.56
40. 164-II-122Ivan (Vuk) Đurić25.56
41. 165-II-123Nikola (Marjan) Petrović25.92
42. 166-II-124Stojanka (Slaviša) Frunzić25.80
43. 169-II-125Anja (Mirjana) Mladenović26.84
44. 170-II-126Luka (Vilijam) Rajc30.96
45. 172-II-127Stefan (Aleksandar) Atanasovski21.86
46. 174-II-128Nikola (Boban) Šiljić26.42
47. 175-II-129Kristina (Slobodan) Mršić37.24
48. 177-II-130Milica (Srđan) Vujčić34.32
49. 179-II-131Savo (Zoran) Golubović27.16
50. 180-II-132Darko (Radovan) Stefanović30.16
51. 181-II-133Anđela (Janko) Smiljanić37.68
52. 182-II-134Jelisaveta (Milan) Janković29.82
53. 183-II-135Dragana (Snežana) Bajić30.36
54. 184-II-136Nedeljko (Goran) Poledica25.16
55. 185-II-137Mina (Zoran) Plavšin27.24
56. 186-II-138Želislav (Pavel) Kukučka36.24
57. 187-II-139Magda (Slavko) Kurćubić40.00
58. 188-II-140Milica (Nikica) Miladinović34.96
59. 190-II-141Aco (Obrad) Ocokoljić30.64
60. 191-II-142Staša (Slavica) Jeremić34.48
61. 192-II-143Jovana (Mile) Vuković25.56
62. 193-II-144Anđela (Siniša) Spalević18.38
63. 194-II-145Ivona (Jasmina) Božinović26.74
64. 195-II-146Ivana (Nenad) Milovanović38.66